Στην Επίδαυρογια την πρεμιέρα της παράστασης «Αντιγόνη» βρέθηκε η Δέσποινα Βανδή προκειμένου να απολαύσει την ερμηνεία του συντρόφου της,Βασίλη Μπισμπίκη μέσα από τον ρόλο του Κρέοντα.
Οι δυο τους στηρίζουν ο ένας τον άλλον στις επαγγελματικές τους υποχρεώσεις και δεν είναι λίγες οι φορές που ο ηθοποιός έχει δώσει το «παρών» σε συναυλίες της Δέσποινας Βανδή, όπως και εκείνη που πηγαίνει στις παραστάσεις του.
Οι αναρτήσεις τους στα social media είναι πλέον συχνό φαινόμενο και η τραγουδίστρια απαθανάτισε τον αγαπημένο της από τη στιγμή της παράστασης. Αφού ανάρτησε το στιγμιότυπο μέσω InstagramStories, έγραψε στη φωτογραφία: «Τόσο παρήφανη για σένα».
Δείτε το story
Δείτε φωτογραφίες τους από την πρεμιέρα
Κλείσιμο
Η «Αντιγόνη» του Σοφοκλή διά χειρός Τσέζαρις Γκραουζίνις θεωρείται το πολιτιστικό γεγονός του καλοκαιριού. Η πολυαναμενόμενη παράσταση του καταξιωμένου Λιθουανού σκηνοθέτη είναι προγραμματισμένη στο Αρχαίο Θέατρο της Επιδαύρου για τις 5 και τις 6 Αυγούστου. Πρόκειται για μια σύγχρονη και επίκαιρη μεταφορά της σοφόκλειας αντιπολεμικής τραγωδίας με ένα ανατρεπτικό πρωταγωνιστικό καστ Αντιγόνη η Ελλη Τρίγγου, Κρέων ο Βασίλης Μπισμπίκης, Ισμήνη η Δανάη Μιχαλάκη και ο Ιεροκλής Μιχαηλίδης κορυφαίος του Χορού.
Μια μοναδική εμπειρία τηλεθέασης με εκατοντάδες ώρες ζωντανής δράσης, δεκάδες συνεντεύξεις και εμπεριστατωμένες αναλύσεις, μέσα από 7+1 pop up κανάλια Eurosport, αποκλειστικά διαθέσιμα μέσα από το Vodafone TV
Το στρατηγικό πλάνο της Coca-Cola Τρία Έψιλον βασίζεται στον ψηφιακό και τεχνολογικό μετασχηματισμό, και στοχεύει στη βιωσιμότητα και την ενίσχυση της κοινωνίας.