Είναι ένα από τα πιο ερωτευμένα ζευγάρια ηθοποιών και ζουν αθόρυβα τον έρωτά τους τα τελευταία οχτώ χρόνια. ΗΕυγενία Σαμαράκαι ο Γιάννης Ποιμενίδης απολαμβάνουν το φετινό καλοκαίρι σε διάφορους προορισμούς εντός και εκτός συνόρων.
Αυτές τις μέρες σύμφωνα με τις αναρτήσεις τους στα social media βρίσκονται Τανζανία. Καθημερινά, η «Στέλλα» του «Σασμού» ανεβάζει φωτογραφίες από διάφορα σημεία που πηγαίνουν.
Η ηθοποιός ξέγνοιαστη και χαλαρή ανέβασε στα stories της μια φωτογραφία στην οποία ποζάρει με τον αγαπημένο της.
Δείτε τη φωτογραφία που ανέβασαν
Κλείσιμο
Τι έχει πει ο Γιάννης Ποιμενίδης για τη σχέση του με την Ευγενία Σαμαρά
Σε δηλώσεις του στο περιοδικό «ΟΚ», ο Γιάννης Ποιμενίδης είχε πει για την Ευγενία Σαμαρά και τη σχέση τους: «Δεν χρειάζεται να ξέρει ο κόσμος την ερωτική μας ζωή», δήλωσε στην αρχή και στην πορεία σχολίασε τις κοινές δημοσιεύσεις τους στα social media, λέγοντας: «Από την αρχή ήμασταν οκέι. Δεν προβάλαμε κάτι, αλλά δεν πασχίζουμε και να κρύψουμε κάτι. Τώρα που το λες, δεν νιώθω πως έχει αλλάξει κάτι στο πώς αποτυπώνεται η σχέση μας στο Instagram, μιας και μια σχέση δεν μπορεί να αποτυπωθεί σε μια οθόνη κινητού. Είναι ένα κομμάτι όπου κοινοποιείς στην ουσία αυτό που θέλεις εσύ να δείξεις».
Το στρατηγικό πλάνο της Coca-Cola Τρία Έψιλον βασίζεται στον ψηφιακό και τεχνολογικό μετασχηματισμό, και στοχεύει στη βιωσιμότητα και την ενίσχυση της κοινωνίας.