Το καλοκαίρι φτάνει προς το τέλος του και ηΔανάη Μπάρκαφροντίζει να εκμεταλλευτεί κάθε του στιγμή.
Η γνωστή παρουσιάστρια της εκπομπής «Πάμε Δανάη» απολαμβάνει τις καλοκαιρινές της βουτιές, λίγο καιρό πριν την έναρξη της νέας τηλεοπτικής σεζόν και γεμίζει τις μπαταρίες της.
Η Δανάη Μπάρκα βρέθηκε στην Πολύαιγο, ένα μικρό νησί δίπλα στην Κίμωλο και φρόντισε να μοιραστεί μερικές στιγμές με τους διαδικτυακούς της φίλους στο Instagram.
Πιο συγκεκριμένα, δημοσίευσε μία σειρά φωτογραφιών που δείχνουν την ίδια, αλλά και το απέραντο γαλάζιο της θάλασσας και στη λεζάντα της ανάρτησής της αποθέωσε τα ελληνικά τοπία.
«Ελλάδα. Μήπως ζούμε στην ωραιότερη χώρα;», έγραψε η Δανάη Μπάρκα.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town