Η Δανάη Μπάρκα και η Δέσποινα Καμπούρη ξεβάφτηκαν στον αέρα του «Πάμε Δανάη», με αφορμή το χθεσινό επεισόδιο της εκπομπής MEGA Stories με τη Δώρα Αναγνωστοπούλου, όπου όλες οι καλεσμένες εμφανίστηκαν στην κάμερα, χωρίς ίχνος μακιγιάζ.
Κατά τη διάρκεια λοιπόν της πρωινής εκπομπής του MEGA, οι δύο γυναίκες αποφάσισαν να αφαιρέσουν το μακιγιάζ τους και να δείξουν στην κάμερα τον φυσικό τους εαυτό.
«Και η κάμερα βοηθάει και τα φώτα. Η λάμψη αυτή και όλα αυτά τα δέρματα που βλέπουμε στην τηλεόραση… Η ωραιότερη χαρά για μένα είναι αυτή, όταν ξεβάφομαι. Δεν υπάρχει τίποτα ωραιότερο από έναν άνθρωπο που αγαπά και τις ατέλειές του και την τελειότητά του. Με μία πρόχειρη ματιά βλέπετε ότι υπάρχει μία διαφορά. Ωστόσο εγώ είμαι χαρούμενη» είπε η Δανάη Μπάρκα.
Το στρατηγικό πλάνο της Coca-Cola Τρία Έψιλον βασίζεται στον ψηφιακό και τεχνολογικό μετασχηματισμό, και στοχεύει στη βιωσιμότητα και την ενίσχυση της κοινωνίας.