Λευτέρης Πετρούνιας: Εύχεται «καλό μήνα» με μία οικογενειακή φωτογραφία
Δείτε το στιγμιότυπο που ανέβασε στα social media με τη Βασιλική Μιλλούση και τις δύο κόρες τους
Ο Λευτέρης Πετρούνιας και ηΒασιλική Μιλλούση καλωσόρισαν τον Νοέμβρη παρέα με τις κόρες τους και θέλησαν να ευχηθούν «καλό μήνα» και στους διαδικτυακούς του φίλους.
Μέσα από το προφίλ του στο Instagram, ο ολυμπιονίκης μοιράστηκε με τους ακολούθους του μία οικογενειακή φωτογραφία με τη σύζυγο και τις κόρες του.
Η οικογένεια ποζάρει χαμογελαστή στον φακό, με τις μικρές Σοφία και Ελένη τους να φορούν το ίδιο κόκκινο φόρεμα. Στη λεζάντα της δημοσίευσής του, ο Λευτέρης Πετρούνιας έγραψε:
«Αχ αυτός ο μήνας μας αρέσει πολύ! Καλό μήνα και από τους τέσσερις μας για όλους!».
«Πήρα δύναμη από τις κόρες μου» - Οι δηλώσεις του στο Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα του Μονάχου
Για πρώτη φορά τον περασμένο Αύγουστο ο Λευτέρης Πετρούνιας είχε στο στάδιο την συμπαράσταση από τις δύο κόρες του οι οποίες ταξίδεψαν μαζί με τη μητέρα τους, Βασιλική Μιλλούση, στο Μόναχο για το Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα, στο οποίο ο Έλληνας πρωταθλητής κατέκτησε το 6ο χρυσό μετάλλιο στους κρίκους.
«Αισθάνομαι υπέροχα είναι ο έκτος τίτλος στην καριέρα μου, είμαι ικανοποιημένος που μετά από δύο χειρουργεία τα τελευταία τρία χρόνια είμαι ξανά εδώ και πήρα το μετάλλιο. Σήμερα πήρα έξτρα δύναμη από τις δύο κόρες μου που ήταν στην κερκίδα και με παρακολούθησαν για πρώτη φορά ζωντανά. Δεν ξέρω αν είμαι ο Βασιλιάς του Μονάχου. Μου αρέσουν οι κρίκοι, είμαι ευγνώμων που είμαι εδώ και είμαι καλά» είχε δηλώσει.
Η Σοφία, που έχει το όνομα της μητέρας του, γεννήθηκε το 2019 και η Ελένη το 2020.
Η ΕΖΑ κινείται σε θετική, οικονομική τροχιά, αφήνει πίσω τις δυσκολίες του παρελθόντος, ανανεώνεται και γράφει νέες ιστορίες επιτυχίας, με ένα επιχειρηματικό μοντέλο που έχει αξία, προοπτική, αλλά είναι ταυτόχρονα και απολαυστικό