H Ρούλα Ρέβηέχει σήμερα τα γενέθλιά της και από το πρωί έχει δεχτεί αμέτρητες ευχές από φίλους και γνωστούς.
Φυσικά, ο σύζυγός της, Αποστόλης Τότσικας δεν παρέλειψε να της ευχηθεί κι εκείνος δημόσια. Άλλωστε, το ζευγάρι εκφράζει συχνά την αγάπη του στα social media.
Ο ηθοποιός ανάρτησε ένα στιγμιότυπο της αγαπημένης του στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram και κάτω από αυτό έγραψε ένα τρυφερό μήνυμα για εκείνη.
Ειδικότερα, έγραψε: «Χρόνια πολλά βράχε μου…… Σε αγαπαω ως την αιωνιότητα #αυτοτιποτεαλλο».
Όλα όσα πρέπει να κάνουμε για να παραμείνουμε ενυδατωμένοι και ασφαλείς όταν οι θερμοκρασίες είναι ιδιαίτερα αυξημένες – Η σημασία της ποιότητας του νερού.
Η δεύτερη κατά σειρά δράση του φετινού προγράμματος (2024) πραγματοποιήθηκε μεταξύ 21 και 24 Ιουνίου στη Σαντορίνη, συγκεντρώνοντας από ακτές και βυθούς το διόλου ευκαταφρόνητο μέγεθος των 306,5 κιλών απορριμμάτων.
Το στρατηγικό πλάνο της Coca-Cola Τρία Έψιλον βασίζεται στον ψηφιακό και τεχνολογικό μετασχηματισμό, και στοχεύει στη βιωσιμότητα και την ενίσχυση της κοινωνίας.