Ο Μιχάλης Ρέππας παραχώρησε μία συνέντευξη στην εκπομπή «Breakfast@star». Η Ελένη Καστάνη συνάντησε τον ηθοποιό και σεναριογράφο και οι δύο ηθοποιοί θυμήθηκαν την παρέα που έκαναν στα φοιτητικά τους χρόνια, ενώ Μιχάλης Ρέππας μίλησε και για τη συνεργασία του με τον Θανάση Παπαθανασίου.
«Έγραφα σε ημερολόγιο τις παραστάσεις που βλέπαμε. Μου αρέσει να τακτοποιώ, το αντίθετο από τον Θανάση. Το ότι έχουμε αρχείο οφείλεται σε μένα. Όταν έχουμε διαφωνία με τον Θανάση παίρνω τηλέφωνο για να ζητήσω τη γνώμη κάποιου άλλου» είπε ο Μιχάλης Ρέππας αρχικά.
«Μια περίοδο πήγαμε να τα σπάσουμε με τον Θανάση, είχαμε δραματουργικές διαφωνίες. Δεν μετάνιωσα που ασχολήθηκα με τη συγγραφή και παράτησα την υποκριτική αν και ο ρόλος μου στους Συμπέθερους μου άρεσε» πρόσθεσε στη συνέχεια για την πολυετή συνεργασία του με τον Θανάση Παπαθανασίου.
Δείτε το βίντεο
Glomex Player(eexbs1jkdkewvzn, v-covftmeg280x)
Κλείσιμο
Κλείνοντας, ο Μιχάλης Ρέππας τόνισε για τη σειρά «Συμπέθεροι από τα Τίρανα» που προβλήθηκε πέρυσι στο MEGA: «Είμαι πολιτικά υπερήφανος για τους “Συμπέθερους από τα Τίρανα”. Δεν πρέπει να προκαλείς με τη διαφορά, αλλά να ποντάρεις στην ομοιότητα».
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.