Τις δύο ηθοποιούς συνδέει μια δυνατή φιλία. Συχνά βγαίνουν μαζί και δημοσιεύουν στιγμιότυπα στους λογαριασμούς τους στα social media και το ίδιο έκαναν και τώρα.
Όπως φαίνεται μάλιστα, προτιμούν να βρίσκουν δημιουργικά πράγματα για να αφιερώνουν τον ελεύθερό τους χρόνο. Έτσι, οι δύο γυναίκες ανέβηκαν σε μία σκεπή και χόρεψαν.
Φυσικά, ανέβασαν και οι δύο βίντεο με τη... χορογραφία στους προσωπικούς τους λογαριασμούς στο Instagram.
Κλείσιμο
Η Σμαράγδα Καρύδη έγραψε πάνω στο βίντεο: «Την ανεβήκαμε, τη χορέψαμε, δεν αντέξαμε».
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.