Η Άννα Μπεζάν περνά τις πιο ευτυχισμένες στιγμές της ζωής της, μιας και πριν από λίγους μήνες έφερε στον κόσμο το πρώτο της παιδί.
Η ηθοποιός από την πρώτη στιγμή που γεννήθηκε η κόρη της, δημοσιεύει συχνά στιγμιότυπα και βίντεο από τη νέα της καθημερινότητα. Με αφορμή όμως μία δική της φωτογραφία, προκάλεσε την αντίδραση των ακολούθων της.
Η Άννα Μπεζάν πόζαρε μπροστά στον καθρέφτη του σπιτιού της και έδειξε πώς είναι το σώμα της τρεις μήνες μετά τον τοκετό. Εξαιτίας αυτής της δημοσίευσης στο Instagram, έλαβε ένα αρνητικό μήνυμα, στο οποίο η ίδια απάντησε αποκαλύπτοντας πως πέρασε και από επιλόχειο κατάθλιψη.
«Ε και τι; Υπάρχουν γυναίκες που μετά την εγκυμοσύνη παλεύουν με επιλόχειο κατάθλιψη και με κιλά που δεν μπορούν να χάσουν επειδή δεν έχουν όλες τα χρήματα για γυμναστήρια, διατροφή και πέρσοναλ… Τι θέλετε να μας δείξετε; Όταν είσαι άτομο που δυστυχώς ή ευτυχώς σε παρακολουθεί κόσμος πρόσεχε τι μηνύματα περνάς» ήταν το μήνυμα που έλαβε με την Άννα Μπεζάν να απαντά:
«Και στο σημείο αυτό επειδή αυτή είναι μία από τις πολλές αντιδράσεις που δέχθηκα να σας πω ότι πέρασα και εγώ επιλόχειο και όχι εύκολη και δεν έχω κάνει ούτε διατροφή ούτε έχω πληρώσει πέρσοναλ. Τυχαίνει απλά να με βοηθάει το σκαρί μου! Το αν νιώθω η δεν νιώθω καλά με το σώμα και το μοιράζομαι δεν νομίζω να έχει να κάνει με την οικονομική δυνατότητα».
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!