Ιωάννα Τούνη: «Ελπίζω να μην σπάσουν τα νερά και γεννήσω μόνη μου»
Ο Δημήτρης Αλεξάνδρου πήγε εκτάκτως στην Αθήνα και η instagrammer εξέφρασε την ανησυχία της, μιας και πλησιάζει η ώρα που θα φέρει στον κόσμο το παιδί τους - Δείτε το βίντεο
Με μία νέα ανάρτηση επέστρεψε η Ιωάννα Τούνη στo Instagram, όπου μοιράστηκε με τους ακολούθους της την ανησυχία της για το γεγονός ότι η ώρα να γεννήσει πλησιάζει και ο Δημήτρης Αλεξάνδρου λείπει.
Όπως έχει κάνει γνωστό, τα τελευταία εικοσιτετράωρα, το ένα από τα σκυλιά του συντρόφου της χρειάζεται ιατρική παρακολούθηση εξαιτίας ενός προβλήματος υγείας.
Σε βίντεο που ανάρτησε μέσω Instagram stories, η Ιωάννα Τούνη είπε ότι ο Δημήτρης Αλεξάνδρου πήγε οδικώς στην Αθήνα από τη Θεσσαλονίκη, ενώ τόνισε ότι ελπίζει να μην σπάσουν τα νερά της και γεννήσει χωρίς τον πατέρα του παιδιού της στο πλευρό της.
Η Ιωάννα Τούνη είπε συγκεκριμένα: «Χρειάστηκε να κατέβουν με τον Δημήτρη στην Αθήνα και ελπίζω να μην σπάσουν τα νερά μου και να μην γεννήσω μόνη μου. Να προλάβουμε να έρθει ο Δημήτρης, ξέρω 'γω αύριο μεθαύριο..».
Η MINOAN LINES προσφέρει πλέον καθημερινές προσεγγίσεις από και προς το λιμάνι του Αδάμαντα σε μόλις 3 ώρες και 50 λεπτά, συνδέοντας το νησί απευθείας με τον Πειραιά και το Ηράκλειο Κρήτης.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.