Γιάννης Πάριος: Οι δημόσιες ευχές της Αντελίνας Βαρθακούρη στον πεθερό της
Είναι γνωστό πως του έχει μεγάλη αδυναμία
Την ονομαστική του εορτή είχε χθες ο Γιάννης Πάριος και ανάμεσα σε αυτούς που του ευχήθηκαν δημοσίως ήταν και η νύφη του, η Αντελίνα Βαρθακούρη.
Η σύζυγος του γιου Χάρη Βαρθακούρη δημοσίευσε στον λογαριασμό της στο Instagram μια κοινή τους φωτογραφία. Είναι γνωστό άλλωστε πως η Αντελίνα Βαρθακούρη έχει ιδιαίτερη αδυναμία στον πεθερό της και είναι μια από τις μεγαλύτερες θαυμάστριές του.
«Χρόνια πολλά στον πεθερό μου. Πατέρα να είσαι πάντα υγιής, δυνατός, φωτεινός κι ευτυχισμένος! Να μας ταξιδεύεις, να μας μαθαίνεις και να μας εμπνέεις» έγραψε η Αντελίνα Βαρθακούρη στην ανάρτησή της.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town