Μπέττυ Μαγγίρα: Χόρεψε τσιφτετέλι πάνω στο τραπέζι
Το τραγούδι «Ρίξε στο κορμί μου σπίρτο» χόρεψε η παρουσιάστρια στον αέρα της εκπομπής
ΗΜπέττυ Μαγγίρααναπολεί τις εποχές που πήγαινε στα μπουζούκια και χόρευε στα τραπέζια.
Με αφορμή την αποψινή εκπομπή του Γιώργου Θεοφάνους στο OPEN, η παρουσιάστρια θυμήθηκε τη δεκαετία των '90s και τις εποχές που διασκέδαζε στα νυχτερινά κέντρα.
«Παιδιά, να σας πω κάτι, πεθύμησα αυτές τις εποχές που ανεβαίναμε στα μπουζούκια, στα τραπέζια πάνω και ακούγαμε το “Ρίξε στο κορμί μου σπίρτο να πυρποληθώ”», είπε χαρακτηριστικά.
Τότε, η παραγωγή φρόντισε να της δώσει μια γεύση από τα παλιά και έβαλε το τραγούδι της Κατερίνας Κούκα. Χωρίς να χάσει ευκαιρία, η Μπέττυ Μαγγίρα ανέβηκε στο τραπέζι και χόρεψε τσιφτετέλι.
Οι συνεργάτες της από κάτω την αποθέωσαν, ενώ της πετούσαν χαρτοπετσέτες κατά τη διάρκεια του χορού της.
Όλα όσα πρέπει να κάνουμε για να παραμείνουμε ενυδατωμένοι και ασφαλείς όταν οι θερμοκρασίες είναι ιδιαίτερα αυξημένες – Η σημασία της ποιότητας του νερού.
Η δεύτερη κατά σειρά δράση του φετινού προγράμματος (2024) πραγματοποιήθηκε μεταξύ 21 και 24 Ιουνίου στη Σαντορίνη, συγκεντρώνοντας από ακτές και βυθούς το διόλου ευκαταφρόνητο μέγεθος των 306,5 κιλών απορριμμάτων.
Το στρατηγικό πλάνο της Coca-Cola Τρία Έψιλον βασίζεται στον ψηφιακό και τεχνολογικό μετασχηματισμό, και στοχεύει στη βιωσιμότητα και την ενίσχυση της κοινωνίας.