Η Έλενα Κώνστα και ο Λάμπρος Κωνσταντάραςήρθαν «αντιμέτωποι» με τις ερωτήσεις του Τάσου Τρύφωνος, κατά τη διάρκεια του «Αδύναμου Κρίκου» όπου ήταν καλεσμένοι.
Το πρώην ζευγάρι διατηρεί πλέον φιλική σχέση, κάτι που φάνηκε και στο πλατό του παιχνιδιού.
«Έλενα, μιλήστε μου λίγο για τα πράσα που λέγατε. Έχετε πιάσει κάποιον πρώην σας στα πράσα;» ρώτησε ο παρουσιαστής.
Κοιτώντας τον Λάμπρο Κωνσταντάρα, η Έλενα Κώνστα απάντησε: «Όχι, δεν... αυτό του έλειπε! Δεν θα ήταν εδώ».
Δείτε το βίντεο
Glomex Player(40599w16ki4e70hs, v-cpr8nl4eq5qp)
Όταν ρωτήθηκε για τον λόγο που χώρισαν, η Έλενα Κώνστα απάντησε: «Χωρίσαμε γιατί πρέπει να παντρευτεί και να κάνει παιδιά και αυτός. 43 έφτασε! Άντε! Εγώ έχω πολύ μεγάλη καρδιά και, όταν αγαπάω, σκέφτομαι το καλό του άλλου και όχι το δικό μου».
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!