Η Δήμητρα Αλεξανδράκηπροσπάθησε να κάνει... «πασαρέλα» στα χιόνια, όμως δεν πήγε ακριβώς όπως ήθελε.
Η γνωστή Instagrammer, όπως και δεκάδες άλλοι επώνυμοι, εκμεταλλεύτηκε το τοπίο που είναι ντυμένο στα λευκά τις τελευταίες ώρες και προσπάθησε να φωτογραφηθεί με φόντο τα χιόνια.
Ωστόσο, την ώρα που είχε φορέσει ένα κατακόκκινο φόρεμα και τραβούσε story για τον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram, γλίστρησε με τα τακούνια που φορούσε και έπεσε στα χιόνια.
Δεν δίστασε ωστόσο, να αναρτήσει το βίντεο στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram και να ζητήσει... βαρέα και ανθυγιεινά από την Ιωάννα Τούνη και τη Στέλλα Πάσσαρη, καθώς «έφαγε την τούμπα» για χάρη τους, προκειμένου να φωτογραφηθεί για την εταιρεία τους, «Bubblegun».
Η MINOAN LINES προσφέρει πλέον καθημερινές προσεγγίσεις από και προς το λιμάνι του Αδάμαντα σε μόλις 3 ώρες και 50 λεπτά, συνδέοντας το νησί απευθείας με τον Πειραιά και το Ηράκλειο Κρήτης.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.