O Light έκανε την πρώτη του ανάρτηση στα social media με τη σύντροφό του, Άννα Θεοδωρίδη.
Ο γνωστός τράπερ προτιμά να κρατά χαμηλό προφίλ σχετικά με την προσωπική του ζωή. Ωστόσο, ανά διαστήματα, δημοσιεύσει στα insta stories του ορισμένες φωτογραφίες με τη σύντροφό του.
Μέχρι στιγμής όμως, δεν είχε αναρτήσει κανένα κοινό τους στιγμιότυπο στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram.
Πριν λίγο, όμως, θέλησε να ανέβασε μία φωτογραφία με την Άννα, στην οποία κρατιούνται χέρι χέρι και χαμογελούν, με φόντο ένα δάσος. Όπως αποκαλύπτει στην ανάρτησή του, βρίσκονται στο Μπαλί της Ινδονησίας.
Κλείσιμο
Στη λεζάντα της ανάρτησής του, ο τράπερ έγραψε: «Ο μοναδικός μου περισπασμός».
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.