Στη χθεσινό συμβούλιο του νησιού, οι Κόκκινοι κλήθηκαν να ψηφίσουν δύο παίκτες ως υποψήφιους προς αποχώρηση.
Ωστόσο, σημειώθηκε ισοψηφία και τελικά, η Ελευθερία Ελευθερίου, ο Σπύρος Μαρτίκας και ο Γιώργος Κόρομι βρέθηκαν και οι τρεις στον «τάκο».
Μιλώντας στην κάμερα του ριάλιτι επιβίωσης, ο παίκτης της κόκκινης ομάδας, δήλωσε: «Άλλη μια υπέροχη μέρα στον Άγιο Δομίνικο ξεκινά, με μία αλλαγή βέβαια, είμαι και υποψήφιος από τη χθεσινοβραδινή ασυλία που χάσαμε, στο συμβούλιο βγήκαε εγώ, ο Σπύρος και η Ελευθερία».
Κλείσιμο
Glomex Player(40599w16ki4e70hs, v-crd5a9gazvy9)
«Με εκμεταλλευτήκανε και με πετάξανε σαν στυμμένη λεμονόκουπα. Πήραν ό,τι ήταν να πάρουν από εμένα, ψάρια, νίκες. Αλλά, δεν ήταν ομόφωνη η ψήφος, ήταν από 3 άτομα, δόξα τον Θεό, δεν ήθελε όλη η ομάδα να φύγω. Ήταν μόνο 3 άτομα», σημείωσε στη συνέχεια ο Κόρο.
Με την κορυφαία διατροφική υποστήριξη της σειράς Herbalife24, επτά εξαιρετικοί αθλητές είναι έτοιμοι να δώσουν τον καλύτερο τους εαυτό για να κατακτήσουν την κορυφή