Ο Χρήστος Δάντης είναι ο αποψινός καλεσμένος της εκπομπής «Έλεος» στο MEGA, όπου θα παραχωρήσει μια συνέντευξη στην Αννίτα Πάνια και τον Ηλία Ψινάκη.
Απόσπασμα από τη συνέντευξη του τραγουδιστή, προβλήθηκε στην εκπομπή «Mega Καλημέρα» και σε αυτό ο Χρήστος Δάντης μιλάει για τη γνωριμία με τη σύντροφό του Ασημίνα Χατζηανδρέου.
«Έχω δει να κράζουν ανθρώπους με πραγματική μόρφωση στα μούτρα τους. Να τους κράζουν ανίδεοι άνθρωποι και να τους κρίνουν κιόλας, λέγοντάς τους πως δεν έχουν καμία μόρφωση. Όλα αυτά τα πράγματα μου δημιούργησαν μια δυσφορία», είπε αρχικά ο Χρήστος Δάντης και συνέχισε:
«Με την Ασημίνα γνωριστήκαμε στα social. Ανέβασε ένα story που τραγουδούσα, πιάσαμε την κουβέντα από εκεί. Στην αρχή η Ασημίνα δεν ήξερε καν ποιος είμαι. Ανέβασε λοιπόν το βίντεο και εγώ της έπιασα την κουβέντα».
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!