Η Μαίρη Χρονοπούλου στον Επιτάφιο στην Παιανία - Δείτε φωτογραφίες
Μια σπάνια δημόσια εμφάνιση από την ηθοποιό
Η Μαίρη Χρονοπούλου επισκέφτηκε τη Μ.Παρασκευή, το μοναστήρι της Παναγιάς της Ευεργέτριας στην Παιανία.
Στις φωτογραφίες που δημοσίευσε ο Σπύρος Μπιμπίλας στο Instagram έγραψε: «Παρέα με την αγαπημένη μου Μαίρη Χρονοπούλου στο μικρό μοναστήρι της Παναγιάς της Ευεργέτριας στην Παιανία στους πρόποδες του Υμηττού. Πατροπαράδοτος Επιτάφιος, σε ήσυχο μέρος. Μαζί μας κι η αγαπημένη φίλη και συνάδελφος Ουρανία Μπασλή».
Δείτε τις φωτογραφίες
Κλείσιμο
Η γνωστή ηθοποιός τα τελευταία χρόνια κάνει σπάνιες δημόσιες εμφανίσεις, καθώς έχει ταλαιπωρηθεί από προβλήματα υγείας. Τα περασμένα Χριστούγεννα, η δημοφιλής ηθοποιός που μεσουράνησε τη χρυσή εποχή του ελληνικού κινηματογράφου, βρέθηκε στο νοσοκομείο για μία προγραμματισμένη επέμβαση στις καρωτίδες, ενώ έχει αντιμετωπίσει και κινητικά προβλήματα.
Εξαιτίας της ηλικίας της, αλλά και της επιβαρυμένης υγείας της, οι γιατροί ήταν τότε σε επιφυλακή. Στο πλευρό της βρίσκεται συνεχώς ο στενός της φίλος και συνεργάτης, Θωμάς Χούντας, τον οποίο η ίδια χαρακτηρίζει, φύλακα - άγγελό της.
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!