Τόσο η τραγουδίστρια, όσο και ο ηθοποιός ανέβασαν μέσω Instagram κοινή τους φωτογραφία, στην οποία ποζάρουν μαζί.
«Χρόνια καλά με υγεία και αγάπη..» έγραψε ο Βασίλης Μπισμπίκης στη λεζάντα από το στιγμιότυπο με τις σκιές τους, που ανέβασε στο προφίλ του.
Από τη δική της πλευρά η Δέσποινα Βανδή, ανέβασε μία φωτογραφία selfie, που ποζάρουν ο ένας δίπλα στον άλλο και έγραψε: «Χρόνια πολλά ευτυχισμένα γεμάτα αγάπη».
Σε μια ιδιαίτερη εκδήλωση που διοργάνωσε η Κωτσόβολος οι αθλητές από τις δύο αποστολές μίλησαν για τους αγώνες της ζωής τους, δίνοντας έμπνευση, ελπίδα και αισιοδοξία.
Στα 23 της χρόνια η σκοπεύτρια από τα Χανιά αγωνίζεται στους πρώτους Ολυμπιακούς Αγώνες της καριέρας της. Και μπορεί, όπως παραδέχεται να έχει άγχος, αλλά στο τέλος κερδίζει η ακόμα μεγαλύτερη προσμονή της για τη μεγαλύτερη έως σήμερα αθλητική πρόκληση της ζωής της.