Η ηθοποιός που υποδυόταν τη μητέρα του στη σειρά «Εραστής Δυτικών Προαστίων» μίλησε στην εκπομπή «Breakfast@Star» κι εξήγησε πως τα όσα ακούγονται για τον Γεωργούλη δεν συνάδουν με τον άνθρωπο που γνωρίζει.
«Καταρχάς, νιώθω ότι οι κατηγορίες αυτές είναι για τον γιο μου. Εγώ τον Αλέξη Γεωργούλη τον είχα και τον έχω σαν γιο μου. Το παιδί αυτό το έζησα στη δουλειά, όχι σε παρέες να βγούμε για καφέ, ενάμιση χρόνο ήμασταν μαζί, δεν τον είχα δει ούτε μια φορά να έρθει αργοπορημένος ή αδιάβαστος ή να μην είναι χαμογελαστός», είπε χαρακτηριστικά.
Glomex Player(40599w16ki4e70hs, v-cs1ctwxlwt89)
Κλείσιμο
Στη συνέχεια, συμπλήρωσε: «Είναι ένα ευγενικό παιδί, το οποίο εγώ χαρακτήρισα μοναδικό. Αυτά που ακούω νομίζω ότι τα λένε για κάποιον άλλο άνθρωπο. Εάν τυχόν είναι αλήθεια, που δεν θέλω καν να το πιστέψω, θα αισθανθώ σαν μια μάνα που κατηγορούν το παιδί της».
Τέλος, εξήγησε πως δεν έχει δοκιμάσει ακόμα να επικοινωνήσει μαζί του. «Δεν δοκίμασα να επικοινωνήσω μαζί του, γιατί είχα ένα τηλέφωνο παλιό, αλλά χάθηκε, οι ηθοποιοί χανόμαστε, ήταν και στο εξωτερικό. Το παιδί αυτό με έκανε και γελούσα, με έκανε να περνάω καλά, ήταν ευγενέστατο, κύριος. Χριστέ μου, για ποιον τα λένε αυτά; Για τον Γεωργούλη; Δεν μπορώ να το πιστέψω, μου έχει έρθει καταπέλτης στο κεφάλι», δήλωσε κλείνοντας.
Όλα όσα πρέπει να κάνουμε για να παραμείνουμε ενυδατωμένοι και ασφαλείς όταν οι θερμοκρασίες είναι ιδιαίτερα αυξημένες – Η σημασία της ποιότητας του νερού.
Η δεύτερη κατά σειρά δράση του φετινού προγράμματος (2024) πραγματοποιήθηκε μεταξύ 21 και 24 Ιουνίου στη Σαντορίνη, συγκεντρώνοντας από ακτές και βυθούς το διόλου ευκαταφρόνητο μέγεθος των 306,5 κιλών απορριμμάτων.
Το στρατηγικό πλάνο της Coca-Cola Τρία Έψιλον βασίζεται στον ψηφιακό και τεχνολογικό μετασχηματισμό, και στοχεύει στη βιωσιμότητα και την ενίσχυση της κοινωνίας.