Η Καίτη Φίνου, ένας άνθρωπος πολύ κοντά στον αείμνηστο ηθοποιό, τόσο σε επαγγελματικό, όσο και σε προσωπικό επίπεδο, τίμησε τον καλό της φίλο και κάποτε σύντροφό της.
Μέσα από το προφίλ της στο Instagram, το βράδυ της 20ής Απριλίου, η ηθοποιός ανέβασε μία κοινή τους φωτογραφία από τα παλιά, πιθανότατα από μία ταινία, όπου συμπρωταγωνίστησαν.
Στη λεζάντα της ανάρτησής της, έγραψε: «Ξημερώνει 21 Απριλίου...... 6 χρόνια Σταθη μας..... Πέρασαν 6 χρόνια...».
Ο Στάθης Ψάλτης έφυγε από τη ζωή, μετά από ένα μεγάλο διάστημα που νοσηλευόταν στην Μονάδα Εντατικής Θεραπείας (ΜΕΘ) του νοσοκομείου «Άγιος Σάββας».
Η πάλη -αρχικά- με τον καρκίνο του πνεύμονα έγινε όμως άνιση όταν εντοπίστηκαν μεταστάσεις. Παρόλα αυτά το ιατρικό και νοσηλευτικό προσωπικό του νοσοκομείου εξάντλησε κάθε «όπλο» που είχε στη θεραπευτική φαρέτρα του για να τον βοηθήσει.
Η MINOAN LINES προσφέρει πλέον καθημερινές προσεγγίσεις από και προς το λιμάνι του Αδάμαντα σε μόλις 3 ώρες και 50 λεπτά, συνδέοντας το νησί απευθείας με τον Πειραιά και το Ηράκλειο Κρήτης.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.