Στο νησί της Τήνου ταξίδεψε ο Χρήστος Δάντης με την Ασημίνα Χατζηανδρέου. Ο τραγουδιστής και η σύντροφός του, μοιράζονται συχνά κοινές αναρτήσεις τους στα social media και πολλές από αυτές έχουν χιουμοριστική διάθεση.
Αυτή τη φορά, η πρώην παίκτρια του Survivor All Star μοιράστηκε με τους διαδικτυακούς φίλους, ένα στιγμιότυπο από εκείνη και τον σύντροφό της μέσα στο καράβι.
Όπως φαίνεται στη φωτογραφία, οι δυο τους γευμάτισαν και μετά φόρεσαν τα μαξιλάρια ταξιδίου που είχαν φροντίσει να πάρουν μαζί τους για τις ώρες που θα βρίσκονταν μέσα στο καράβι. Τελικά, αποκοιμήθηκαν στις καρέκλες, που κάθονταν, κρατώντας τις τσάντες και τα μπουφάν τους. Τη στιγμή απαθανάτισε κάποιος τρίτος, που ταξίδευε μαζί τους.
Το στιγμιότυπο ανάρτησε μέσω story, η Ασημίνα Χατζηανδρέου, μέσα από το οποίο αποκάλυψε τον προορισμό του ταξιδιού τους, γράφοντας: «Άλλος για Τήνο;».
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!