Οι δυο τους συμπρωταγωνίστησαν στη σειρά «Αυτή η νύχτα μένει» και όπως αποκάλυψε ο ηθοποιός στην κάμερα του «Γεια σου»: «Η σειρά “Αυτή η νύχτα μένει” δυστυχώς δεν θα πάει του χρόνου. Αν είχε λίγο χρόνο αν στηθεί καλύτερα, θα πήγαινε και δεύτερη σεζόν. Ο Βασίλης Μπισμπίκης έχει ένα χιούμορ που δεν του φαίνεται, είναι δύσκολο να κάνεις σκηνή μαζί του. Έχουμε δεθεί. Είναι ένα γλυκούλικο αρκουδάκι, είναι πολύ γλυκός άνθρωπος».
Δείτε το βίντεο
Glomex Player(eexbs1jkdkewvzn, v-cs42etzhjdc1)
Στην πορεία και όσον αφορά τα επαγγελματικά του σχέδια, ο Ιωάννης Απέργης είπε: «Έκανα δοκιμαστικό για το 5χ5 στον ΑΝΤ1, το ευχαριστήθηκα και πέρασα καλά. Έδωσα τον καλύτερό μου εαυτό, έμειναν ευχαριστημένοι στο κανάλι και μέσα στο μήνα θα μάθουμε. Υπήρχαν και αξιόλογοι συνάδελφοι στο δοκιμαστικό. Έχω συνεργαστεί με τον Μάρκο Σεφερλή στο παρελθόν, είναι καλός άνθρωπος και όποτε είχα θέμα ήταν εκεί. Στον Alpha μου πρότειναν το Μεγάλο Παζάρι και περιμένω κάποια στιγμή να με φωνάξουν».
Οκτώ campuses σε όλη τη χώρα, που προσφέρουν περισσότερα από 70 ακαδημαϊκά προγράμματα σπουδών. Υψηλών προδιαγραφών αίθουσες και αμφιθέατρα που δίνουν χώρο στη δημιουργικότητα. Πλήρως εξοπλισμένα εργαστήρια για όλα τα προγράμματα σπουδών. Βιβλιοθήκες με πάνω από 18 χιλιάδες επιστημονικούς τίτλους - αλλά και κορυφαίες αθλητικές υποδομές, χώροι μελέτης και ψυχαγωγίας. Στις υπερσύγχρονες εγκαταστάσεις του Μητροπολιτικού Κολλεγίου διαμορφώνεται το μέλλον της επόμενης γενιάς επιστημόνων και εξειδικευμένων στελεχών της αγοράς.
Η KAFEA TERRA και ο καφές Dimello στηρίζουν την αθλήτρια κολύμβησης ώστε να προετοιμαστεί κατάλληλα για τη μεγάλη στιγμή του αγώνα και να πραγματοποιήσει το όνειρο της
Αποτελεσματική, ολοκληρωμένη και εύκολη διαχείριση των εισπράξεων και της λογιστικοποίησής τους μέσω μιας πρωτοποριακής συνεργασίας της Εθνικής Τράπεζας με τον Όμιλο EPSILON NET