Ένα από τα θέματα που είχε συζητηθεί, ήταν η υπόκλιση που έκαναν στο τέλος της παράστασης, όπου συμπρωταγωνιστούν, με πολλές εκπομπές και δημοσιεύματα να κάνουν λόγο για μία αμήχανη στιγμή, όταν η ηθοποιός δεν κράτησε το χέρι του πρώην συζύγου της.
Ωστόσο, η Λένα Δροσάκη σε σύντομες δηλώσεις που έκανε στην κάμερα της εκπομπής «Πρωινό» το διαψεύδει. «Σχολιάστηκε κάτι που δεν ισχύει. Δεν έχει δηλαδή, δεν ισχύει. Αυτό τίποτα άλλο. Σας ευχαριστώ πολύ» είπε συγκεκριμένα, όταν ο ρεπόρτερ τη ρώτησε σχετικά με αυτό.
Δείτε το βίντεο
Glomex Player(eexbs1jkdkewvzn, v-cs5qfdvk2vsp)
Η ηθοποιός βρισκόταν εκείνη τη στιγμή στο αεροδρόμιο «Ελευθέριος Βενιζέλος» κατά την επιστροφή της στην Αθήνα, μετά το τέλος του θεατρικού έργου «Photograph 51» όπου συμπρωταγωνιστούσε με τον Αλέξανδρο Μπουρδούμη.
Ανάμεσα σε όσα είπε, η Λένα Δροσάκη σημείωσε ακόμη ότι: «Τελείωσαν οι παραστάσεις στη Θεσσαλονίκη, δεν έχω ακόμα ενημέρωση για τη συνέχεια της σειράς Σέρρες».
Τέλος, αναφορικά με τη σχέση της με τον πρώην πλέον σύζυγό της και το μεγάλωμα του παιδιού τους, είπε: «Ό,τι μπορούμε κάνουμε [με τον πρώην σύζυγό μου από τη στιγμή που υπάρχει ένα παιδί]. Καλή σας μέρα!».
Μαζί για φαγητό μετά τον χωρισμό τους
Το «Photograph 51» παιζόταν τις προηγούμενες μέρες στη Θεσσαλονίκη και οι δύο πρωταγωνιστές βγήκαν για φαγητό σε κοινή παρέα στη συμπρωτεύουσα. Το βράδυ της Κυριακής 23 Απριλίου και μετά το τέλος της παράστασης, γευμάτισαν μαζί σε γνωστό εστιατόριο της περιοχής.
Στη συνέχεια, σύμφωνα με το «Super Κατερίνα» βρέθηκαν στο νυχτερινό κέντρο που εμφανίζεται η Νατάσσα Θεοδωρίδου με τον Λούκα Γιώρκα, όπου και διασκέδασαν όλοι μαζί με τις επιτυχίες των καλλιτεχνών.
Δείτε το βίντεο
Glomex Player(eexbs1jkdkewvzn, v-cs4uyvgjmmfd)
Κλείσιμο
Αυτή δεν είναι η πρώτη κοινή εμφάνισή τους, μετά τον χωρισμό. Το βράδυ της Δευτέρας 10 Απριλίου, ο Αλέξανδρος Μπουρδούμης και η Λένα Δροσάκη έφυγαν μαζί από το θέατρο και η κάμερα του «Happy Day» τους «εντόπισαν» και προσπάθησαν να αποσπάσουν δηλώσεις τους.
Απομακρύνθηκαν χωρίς να θέλουν να κάνουν καμία δήλωση. «Έχουν επιβεβαιώσει την είδηση και με μια δήλωση λιτή που έκανε η Λένα Δροσάκη. Μπορεί εκείνη να έχει σβήσει όλες τις κοινές τους φωτογραφίες στο instagram ωστόσο πηγαινοέρχονται μαζί στο θέατρο και αυτό κάτι λέει για τη σχέση που έχουν» σχολίασε η Σταματίνα Τσιμτσιλή, βλέποντας το απόσπασμα.
Η MINOAN LINES προσφέρει πλέον καθημερινές προσεγγίσεις από και προς το λιμάνι του Αδάμαντα σε μόλις 3 ώρες και 50 λεπτά, συνδέοντας το νησί απευθείας με τον Πειραιά και το Ηράκλειο Κρήτης.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.