Δέσποινα Βανδή: Αποθεώνει τον Βασίλη Μπισμπίκη μπροστά από το μπάρμπεκιου - «Γεια σου ψήστη μου»
Δείτε τα βίντεο που ανάρτησε η τραγουδίστρια από το γλέντι της Πρωτομαγιάς, το οποίο πέρασε, μεταξύ άλλων, με την κόρη της, Μελίνα και τους συντρόφους τους
Μαζί πέρασαν την Πρωτομαγιά, η Δέσποινα Βανδή και ο Βασίλης Μπισμπίκης. Η τραγουδίστρια και ο ηθοποιός διασκέδασαν, ψήνοντας και τραγουδώντας με φιλικά τους πρόσωπα, αλλά και τη Μελίνα Νικολαΐδη με τον σύντροφό της, Αλέξανδρο Πολυχρονιάδη.
Μέσα από το προφίλ της στo TikTok, η Δέσποινα Βανδή ανάρτησε μερικά βίντεο, από το γλέντι που έκανε, πιθανότατα στο σπίτι της, μαζί με τους φίλους της.
«Χρέη» ψήστη ανέλαβε φέτος ο Βασίλης Μπισμπίκης, τον οποίο και αποθέωσε σε ένα από τα κλιπ που ανέβασε.
«Γεια σου ψήστη μου» λέει η τραγουδίστρια στον ηθοποιό, ο οποίος στέκεται ξυπόλητος στο μπαλκόνι του σπιτιού, καπνίζει και της χαμογελά.
Στα υπόλοιπα βίντεο που ανέβασε, η Δέσποινα Βανδή δείχνει να απολαμβάνει την παρέα, τόσο των φίλων της όσο και της κόρης της, Μελίνας με χορούς και τραγούδια. Ανεβασμένη στον πάγκο της κουζίνας, καταγράφει όσους χορεύουν και εύχεται «καλό μήνα» στους διαδικτυακούς ακολούθους της.
Στη μεγάλη παρέα της Πρωτομαγιάς και η κόρη της, Μελίνα Νικολαΐδη, η οποία πόζαρε χαμογελαστή στην αγκαλιά του συντρόφου της, Αλέξανδρου Πολυχρoνιάδη με τον οποίο εδώ και αρκετό καιρό είναι ζευγάρι.
Σε μια ιδιαίτερη εκδήλωση που διοργάνωσε η Κωτσόβολος οι αθλητές από τις δύο αποστολές μίλησαν για τους αγώνες της ζωής τους, δίνοντας έμπνευση, ελπίδα και αισιοδοξία.
Στα 23 της χρόνια η σκοπεύτρια από τα Χανιά αγωνίζεται στους πρώτους Ολυμπιακούς Αγώνες της καριέρας της. Και μπορεί, όπως παραδέχεται να έχει άγχος, αλλά στο τέλος κερδίζει η ακόμα μεγαλύτερη προσμονή της για τη μεγαλύτερη έως σήμερα αθλητική πρόκληση της ζωής της.