Αν και η Ευρυδίκη Βαλαβάνη και ο Γρηγόρης Μόργκαν δεν έχουν επιβεβαιώσει επίσημα τον δεσμό τους, φαίνεται παρόλα αυτά ότι απολαμβάνουν ο ένας τη συντροφιά του άλλου.
Οι δυο τους δεν κρύβονται τόσο στα social media καθώς αναρτούν κοινές φωτογραφίες πάντα μαζί με την παρέα τους.
Αυτή τη φορά, η Ευρυδίκη Βαλαβάνη και ο Γρηγόρης Μόργκαν αποφάσισαν να κάνουν μια ανοιξιάτικη εξόρμηση σε κάποιο ελληνικό νησί. Η επιχειρηματίας δημοσίευσε ένα story στο Instagram, το οποίο ο φημολογούμενος σύντροφός της έκανε repost.
Αν και κανείς δεν μπορεί να είναι σίγουρος για την κατάσταση της σχέσης τους, οι αναρτήσεις αυτές σίγουρα βοηθούν να «φουντώνουν» οι φήμες για ένα νέο ειδύλλο.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.