Λάουρα Νάργες: Ορίστηκε μέλος εφορευτικής επιτροπής σε εκλογικό κέντρο του Λιθότοπου - Δείτε φωτογραφίες
Δείτε τις αναρτήσεις της ραφιοφωνικής παραγωγού από τη μέρα των εκλογών
Στον Λιθότοπο Σερρών πήγε η Λάουρα Νάργες για να ψηφίσει στις εκλογές αλλά και για να στελεχώσει την εφορευτική επιτροπή.
Μέσα από το προφίλ της στο Instagram, η ραδιοφωνική παραγωγός ανέβασε δύο φωτογραφίες της από τον τόπο καταγωγής της και συγκεκριμένα, μέσα από το εκλογικό κέντρο.
Στη μία εμφανίζεται να ψηφίζει, παροτρύνοντας όσους την ακολουθούν να πράξουν το ίδιο και «να χρησιμοποιήσουν τη φωνή τους», όπως έγραψε.
Στην άλλη φωτογραφία, η Λάουρα Νάργες ποζάρει χαμογελαστή μπροστά από τα ψηφοδέλτια.
«Εδώ, στο καθήκον! Ορίστηκα τακτικό μέλος της Εφορευτικής επιτροπής εκλογικού τμήματος Λιθότοπου» έγραψε στη λεζάντα του Instagram story που μοιράστηκε με τους
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.