Σε βραδινή της έξοδο την απαθανάτισαν οι κάμερες, καθώς έκανε μια περιήγηση στα γραφικά σοκάκια του νησιού, όπου ήταν χαμογελαστή και σε καλή διάθεση.
Επίσης, μαζί της ήταν και η Αννίτα Ναθαναήλ, η ηθοποιός και φίλη της που την έχει στηρίξει, καθώς έχει πρωτοστατήσει στην προσπάθεια για την οικονομική ενίσχυση της Ιωάννας Παλιοσπύρου, προκειμένου να συγκεντρωθούν τα χρήματα για τις θεραπείες αποκατάστασης που δεν μπορούν να γίνουν στην Ελλάδα.
Οδηγός εκλογών 2023: Πώς ψηφίζω - Όλα όσα πρέπει να γνωρίζετε για την ΝΕΑ εκλογική αναμέτρηση
Εκλογές 2023: Όλες οι ειδήσεις για την ΝΕΑ εκλογική αναμέτρηση, τον προεκλογικό αγώνα των κομμάτων, τις δημοσκοπήσεις, τα αποτελέσματα των εκλογών, τα exit polls.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town