Αυτή την περίοδο πραγματοποιούνται στους Παξούς τα γυρίσματα της δεύτερης σεζόν της επιτυχημένης σειράς που έχει κυκλοφορήσει και στο Netflix.
Οι συντελεστές του Maestro συχνά αναρτούν στα social media στιγμιότυπα από το σετ, για να δώσουν μια γεύση στο κοινό τους.
Αυτή τη φορά, ο επίσημος λογαριασμός της σειράς στο Instagram δημοσίευσε μία φωτογραφία με τον Χριστόφορο Παπακαλιάτη και τη Χαρούλα Αλεξίου. Στη λεζάντα αναφέρεται: «Backstage».
Οδηγός εκλογών 2023: Πώς ψηφίζω - Όλα όσα πρέπει να γνωρίζετε για την ΝΕΑ εκλογική αναμέτρηση
Εκλογές 2023: Όλες οι ειδήσεις για την ΝΕΑ εκλογική αναμέτρηση, τον προεκλογικό αγώνα των κομμάτων, τις δημοσκοπήσεις, τα αποτελέσματα των εκλογών, τα exit polls.
Το στρατηγικό πλάνο της Coca-Cola Τρία Έψιλον βασίζεται στον ψηφιακό και τεχνολογικό μετασχηματισμό, και στοχεύει στη βιωσιμότητα και την ενίσχυση της κοινωνίας.