Χριστόφορος Παπακαλιάτης για Απόστολο Γκλέτσο: «Αυτά είναι κουταμάρες»
Ο ηθοποιός είχε κάνει κάποιες δηλώσεις στις οποίες είχε πει ότι ο Χριστόφορος Παπακαλιάτης δεν θα έπρεπε να παίζει στο «Maestro»
Στα γυρίσματα για τον δεύτερο κύκλο της σειράς «Maestro» που πραγματοποιούνται αυτό το διάστημα στο κέντρο της Αθήνας συνάντησε τον Χριστόφορο Παπακαλιάτη, η κάμερα της εκπομπής «Super Κατερίνα».
«Ο δεύτερος κύκλος του Maestro έχει ανατροπές, είναι πολλοί χαρακτήρες, πολλοί ήρωες, πολλά γεγονότα και βλέπουμε τα αποτελέσματα αυτών που έγιναν στο τελευταίο επεισόδιο του πρώτου κύκλου. Θα δείτε και καινούργιες προσθήκες, θα είναι όλοι όσοι είδατε στον πρώτο κύκλο» ανέφερε αρχικά ο Χριστόφορος Παπακαλιάτης.
Δείτε το βίντεο
Glomex Player(eexbs1jkdkewvzn, v-ctd3rd7rpr21)
Κλείσιμο
Στη συνέχεια πρόσθεσε: «Για να είμαι απόλυτα ειλικρινής την επιτυχία δεν την αντιλαμβάνεσαι, καταλαβαίνεις ότι κάτι πάει πολύ καλά, αλλά επειδή είμαι στην Ελλάδα, δεν καταλαβαίνω τι γίνεται έξω, πιο πολύ ενημερώνομαι από το Netflix και από τους τουρίστες που έρχονται και μας μιλάνε… Σε μένα δεν αλλάζει κάτι».
«Ο στόχος μας ήταν να υπάρχει μια παλέτα χρωμάτων και να αγγίξουμε πολλά κοινωνικά ζητήματα στο σήμερα… Δε μπορώ να γράψω κάτι χωρίς να επηρεάζομαι από αυτά που συμβαίνουν γύρω μου και από αυτά που ακούω, βλέπω, διαβάζω και βιώνω σαν άνθρωπος στην κοινωνία του σήμερα», συμπλήρωσε ο Χριστόφορος Παπακαλιάτης.
Σχετικά με τις δηλώσεις του Απόστολου Γκλέτσου, ο Χριστόφορος Παπακαλιάτης σχολίασε: «Έλα παιδιά, αυτά είναι κουταμάρες».
Οδηγός εκλογών 2023: Πώς ψηφίζω - Όλα όσα πρέπει να γνωρίζετε για την ΝΕΑ εκλογική αναμέτρηση
Εκλογές 2023: Όλες οι ειδήσεις για την ΝΕΑ εκλογική αναμέτρηση, τον προεκλογικό αγώνα των κομμάτων, τις δημοσκοπήσεις, τα αποτελέσματα των εκλογών, τα exit polls
Μπορεί η Χανιώτισσα κολυμβήτρια να έχει το προνόμιο να καταρρίπτει τα ρεκόρ που η ίδια θέτει, όμως η αλήθεια είναι πως ποτέ δεν είχε φανταστεί τον εαυτό της να πρωταγωνιστεί στις μεγαλύτερες και τις πιο φωτογενείς αθλητικές διοργανώσεις.
Το στρατηγικό πλάνο της Coca-Cola Τρία Έψιλον βασίζεται στον ψηφιακό και τεχνολογικό μετασχηματισμό, και στοχεύει στη βιωσιμότητα και την ενίσχυση της κοινωνίας.