Οι δύο γυναίκες έδωσαν ένα κοινό σόου, με την κατάληξη να πιάνει εξ απήνης το κοινό. Ελένη Φουρέιρα και Έλενα Παπαρίζου τραγούδησαν τα κομμάτια με τα οποία είχαν διαγωνιστεί στη Eurovision, το «Fuego» και το «My Number One» αντίστοιχα.
Την εμφάνισή τους ολοκλήρωσαν με ένα φιλί στο στόμα και τους θεατές να τις καταχειροκροτούν.
«Σάρωσαν» στα βραβεία
Οι δύο τραγουδίστριες πρωταγωνίστησαν και στη διαδικασία των βραβεύσεων, με την Ελένη Φουρέιρα να σημειώνει το δικό της προσωπικό ρεκόρ, αποσπώντας 3 βραβεία.
Οδηγός εκλογών 2023: Πώς ψηφίζω - Όλα όσα πρέπει να γνωρίζετε για την ΝΕΑ εκλογική αναμέτρηση
Εκλογές 2023: Όλες οι ειδήσεις για την ΝΕΑ εκλογική αναμέτρηση, τον προεκλογικό αγώνα των κομμάτων, τις δημοσκοπήσεις, τα αποτελέσματα των εκλογών, τα exit polls.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.