Βέρα Μακρομαρίδου: Ήμουν σε γύρισμα του «Σασμού», όταν έμαθα ότι «έφυγε» η μητέρα μου
«Με χάρηκε πάρα πολύ, πρόλαβε να με δει στον "Σασμό"» συμπλήρωσε
Η Βέρα Μακρομαρίδουέδωσε συνέντευξη και αναφέρθηκε στο τέλος της από τον «Σασμό», τα επόμενα επαγγελματικά της σχέδια, αλλά και την απώλεια της μητέρας της.
Η ηθοποιός έδωσε συνέντευξη στην εκπομπή «Ποιος είναι πρωινιάτικα» κι αρχικά, αναφέρθηκε στην αναγνωρισιμότητα που έχει κερδίσει.
«Στον δρόμο που με συναντά ο κόσμος, υπάρχουν δύο εκδοχές. Η μία είναι το "πόσο πιο μικρή, πόσο πιο αδύνατη είσαι, μια σταλίτσα". Κι έχω και αυτό το θετικό, που το λένε με αρνητικό τρόπο. Το "καλέ στην τηλεόραση φαίνεσαι τόση". Με έχει ταράξει ο τρόπος που με πιάνουν οι μεγάλες κυρίες, όταν με βλέπουν», είπε χαρακτηριστικά.
«Μου έχουν χτυπήσει δυνατά το τζάμι του αυτοκινήτου για να μου πουν κάτι κι έχω τρομάξει πάρα πολύ. Πήγα σε δημόσια υπηρεσία και με εξυπηρέτησαν αμέσως», συμπλήρωσε.
Glomex Player(eexbs1jkdkewvzn, v-cthcn14twsvd)
Κλείσιμο
Όσο για το φλερτ που δέχεται στα social media από θαυμαστές της σειράς, ανέφερε: «Σοβαρό φλερτ δεν μου έχει κάνει κανείς. Με λένε "γλυκιά μου πριγκίπισσα", "λουλούδι του ανθού"».
Στη συνέχεια, μίλησε για την απώλεια της μητέρας της. «Με χάρηκε πάρα πολύ. Πρόλαβε να με δει στον Σασμό. Έλεγε "επιτέλους", γιατί άργησα να τα καταφέρω. Το σχόλιό της ήταν "τι τα θέλουν αυτά τα τζιν;". Ήμουν σε γύρισμα του Σασμού, όταν με πήρε η αδερφή μου και μου είπε ότι "έφυγε" η μητέρα μας. Χρειάστηκε να φύγω», εξήγησε.
Τέλος, μίλησε για το τέλος της από τον «Σασμό». «Ολοκληρώθηκε ο κύκλος μου και για εμένα είναι φρέσκο νέο. Είναι ένα σοκ, αλλά θεωρώ ότι όλα είναι για καλό. Έτσι λειτουργεί η μυθοπλασία. Φοβάμαι το επόμενο βήμα μετά την "Άσπα". Καταρχάς, φοβάμαι πότε και αν θα έρθει. Θα ήθελα να είναι κάτι διαφορετικό», σημείωσε κλείνοντας.
Εκλογές 2023: Όλες οι ειδήσεις για την ΝΕΑ εκλογική αναμέτρηση, τον προεκλογικό αγώνα των κομμάτων, τις δημοσκοπήσεις, τα αποτελέσματα των εκλογών, τα exit polls. Αποτελέσματα εκλογών 2023: Δείτε LIVE μέσω διαδραστικού χάρτη όλα τα αποτελέσματα της επικράτειας
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!