Η 85χρονη ερμηνεύτρια στάθηκε στη μέση και με ένα πλατύ χαμόγελα αγκάλιασε τις δύο ερμηνεύτριες για να ποζάρουν σε μία φωτογραφία.
Το στιγμιότυπο μοιράστηκε στα social media η Τάνια Τσανακλίδου και αμέσως απέσπασε εκατοντάδες likes. Επίσης πολλά ήταν τα σχόλια, με το διαδικτυακό κοινό της τραγουδίστριας να αποθεώνει τις τρεις ερμηνεύτριες.
«Τα κορίτσια» έγραψε στη λεζάντα της δημοσίευσής της στο Instagram, η Τάνια Τσανακλίδου. «Ιστορική φωτογραφία», «Αγαπημένες όλες» γράφουν στα σχόλια.
Οδηγός εκλογών 2023: Πώς ψηφίζω - Όλα όσα πρέπει να γνωρίζετε για την ΝΕΑ εκλογική αναμέτρηση
Εκλογές 2023:Όλες οι ειδήσεις για την ΝΕΑ εκλογική αναμέτρηση, τον προεκλογικό αγώνα των κομμάτων, τις δημοσκοπήσεις, τα αποτελέσματα των εκλογών, τα exit polls.
Το πρότυπο πρόγραμμα σπουδών στις Βιολογικές Επιστήμες του Ευρωπαϊκού Πανεπιστημίου Κύπρου προσφέρει ολοκληρωμένη κατάρτιση στη Βιολογία και περαιτέρω εξειδίκευση στην κατεύθυνση της Γενικής Βιολογίας ή της Γενικής Μικροβιολογίας