Στο αεροδρόμιο «Ελευθέριος Βενιζέλος», μετά τη συναυλία που πραγματοποίησε στη Θεσσαλονίκη, έκανε δηλώσεις ο Νίκος Οικονομόπουλος, στην κάμερα της εκπομπής «Πρωινό», όπου ανάμεσα σε άλλα ρωτήθηκε για τη σύντροφό του.
Αρχικά, ο γνωστός τραγουδιστής είπε: «Δουλειές. Δουλειές φέτος. Έχουμε πολλές συναυλίες φέτος, δεν θα πάω κάπου διακοπές».
Στη συνέχεια πρόσθεσε ο γνωστός τραγουδιστής: «Το νέο μου τραγούδι έχει κυκλοφορήσει εδώ και έναν μήνα. Λέγεται "Οδός Μοναξιάς"», ενώ αρνήθηκε να σχολιάσει τα δημοσιεύματα που γράφουν για την προσωπική του ζωή: «Είμαι πολύ χαρούμενος. Δεν απαντάω τώρα σε αυτά, άστο. Φιλάκια».
Όλα όσα πρέπει να κάνουμε για να παραμείνουμε ενυδατωμένοι και ασφαλείς όταν οι θερμοκρασίες είναι ιδιαίτερα αυξημένες – Η σημασία της ποιότητας του νερού.
Η δεύτερη κατά σειρά δράση του φετινού προγράμματος (2024) πραγματοποιήθηκε μεταξύ 21 και 24 Ιουνίου στη Σαντορίνη, συγκεντρώνοντας από ακτές και βυθούς το διόλου ευκαταφρόνητο μέγεθος των 306,5 κιλών απορριμμάτων.
Το στρατηγικό πλάνο της Coca-Cola Τρία Έψιλον βασίζεται στον ψηφιακό και τεχνολογικό μετασχηματισμό, και στοχεύει στη βιωσιμότητα και την ενίσχυση της κοινωνίας.