Ο τραγουδιστής έφτασε στο αεροδρόμιο Ελευθέριος Βενιζέλος τα ξημερώματα της Παρασκευής, αντί για το μεσημέρι της Πέμπτης, που ήταν και το αναμενόμενο, καθώς η πτήση του είχε καθυστέρηση, με αποτέλεσμα να χρειαστεί να πάρει άλλη.
Εκεί τον περίμενε η σύντροφός του, Αλεξάνδρα Εξαρχοπούλου. Ο φωτογραφικός φακός τους εντόπισε, κατά την άφιξη του πρώην παίκτη του ριάλιτι επιβίωσης.
Ήταν και οι δύο ιδιαίτερα διαχυτικοί, καθώς είχαν τόσους μήνες να ειδωθούν. Μαζί της, η Αλεξάνδρα Εξαρχοπούλου είχε πάρει και το κατοικίδιό τους, προκειμένου να «υποδεχτεί» τον Ηλία Μπόγδανο.
Όλα όσα πρέπει να κάνουμε για να παραμείνουμε ενυδατωμένοι και ασφαλείς όταν οι θερμοκρασίες είναι ιδιαίτερα αυξημένες – Η σημασία της ποιότητας του νερού.
Η δεύτερη κατά σειρά δράση του φετινού προγράμματος (2024) πραγματοποιήθηκε μεταξύ 21 και 24 Ιουνίου στη Σαντορίνη, συγκεντρώνοντας από ακτές και βυθούς το διόλου ευκαταφρόνητο μέγεθος των 306,5 κιλών απορριμμάτων.
Το στρατηγικό πλάνο της Coca-Cola Τρία Έψιλον βασίζεται στον ψηφιακό και τεχνολογικό μετασχηματισμό, και στοχεύει στη βιωσιμότητα και την ενίσχυση της κοινωνίας.