«Μου έχουν χρεώσει σχέσεις που δεν υπήρχαν άπειρες φορές, είναι άσχημο κι υποτιμητικό αυτό για μια γυναίκα» ανέφερε
Μία εφ' όλης της ύλης συνέντευξη έδωσε η Βίκυ Κάβουρα και αναφέρθηκε μεταξύ άλλων, στην προσωπική της ζωή.
Μιλώντας στην κάμερα της εκπομπής «Mega Καλημέρα», η ηθοποιός αρχικά, εξήγησε αν είναι ζηλιάρα ή όχι και πώς θα αντιδρούσε, αν φλέρταραν μπροστά της τον σύντροφό της.
«Είμαι ζηλιάρα, αλλά όχι κατίνα. Έχουν φλερτάρει σύντροφό μου μπροστά μου και το αντιμετώπισα πολύ δυναμικά. Αισθάνομαι αμήχανα να μιλάω για την προσωπική μου ζωή. Πανικοβλήθηκα κι αντέδρασα λάθος, όταν με ρώτησαν για αυτή. Εγώ φταίω, είμαι επιθετική. Θέλω να με ρωτάνε με ευγένεια για τα προσωπικά μου, όπως ρωτάω κι εγώ», είπε χαρακτηριστικά.
Glomex Player(40599w16ki4e70hs, v-ctu2a3uijroh)
«Μου έχουν χρεώσει σχέσεις που δεν υπήρχαν άπειρες φορές. Είναι άσχημο κι υποτιμητικό αυτό για μια γυναίκα. Έχω πάρει τηλέφωνο κι έχω βάλει δικηγόρο για να "σβήσουν" κάτι που δεν ίσχυε. Πλέον, γελάω με αυτά που γράφονται για εμένα», συμπλήρωσε.
Κλείσιμο
Αναφορικά με την αντίδρασή της, όταν ρωτήθηκε για την προσωπική της ζωή, η οποία ήταν εμφανώς ενοχλημένη, είπε: «Αισθάνομαι πολύ αμήχανα όταν μιλάω για την προσωπική μου ζωή. Τότε λοιπόν, μου ήρθε απότομο, δεν περίμενα ότι θα με ρωτούσαν κάτι τέτοιο κι αντέδρασα ρωτώντας τον άνθρωπο και για δικά του προσωπικά. Εγώ φταίω. Ήμουν επιθετική, επειδή ένιωσα άβολα. Πρέπει να υπάρχει ένα τακτ. Δεν γίνεται να με ρωτάς να κουτσομπολέψω τον εαυτό μου».
Τέλος, για το ενδεχόμενο να συμμετείχε σε κάποιο πάνελ, δήλωσε: «Δεν με ενδιαφέρει να σχολιάζω σε κάποια τηλεοπτική εκπομπή. Δεν σχολιάζω ούτε με τις φίλες μου, βαριέμαι, πλήττω, πεθαίνω. Θεωρώ χάσιμο χρόνου να σχολιάζω άλλους ανθρώπους και να ασχολούμαι με τη ζωή τους».
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!