Η Δανάη Μπάρκα και ο Άρης Καβατζίκης αναβίωσαν με τον δικό τους τρόπο, μια από τις πιο εμβληματικές σκηνές του παλιού ελληνικού κινηματογράφου.
Στα πλαίσια της εκπομπής «Πάμε Δανάη!», η παρουσιάστρια και ο συνεργάτης της έκαναν αναπαράσταση του «Τόσα Καλοκαίρια» που τραγούδησε ο Δάκης και έμεινε στην ιστορία του «χρυσού» σινεμά των 70s, όταν το χόρεψαν η Μαίρη Χρονοπούλου και ο Λάκης Κομνηνός, για λογαριασμό της ταινίας «Γοργόνες και Μάγκες».
Στην προσπάθειά τους να κάνουν μία πιστή αντιγραφή της σκηνής με το τραγούδι, η Δανάη Μπάρκα φόρεσε ένα πορτοκαλί φουστάνι, παρόμοιο με αυτό της ηθοποιού και ο Άρης Καβατζίκης ένα λευκό κοστούμι, σχεδόν ίδιο με αυτό του Λάκη Κομνηνού.
Αντέγραψαν δε, όλες τις κινήσεις του κινηματογραφικού ζευγαριού.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.