Το ζευγάρι τον περασμένο Σεπτέμβρη υποδέχτηκε στη ζωή το πρώτο του παιδί και βιώνουν μια πολύ όμορφη περίοδο στη ζωή τους.
Ο επαγγελματίας σεφ μετά το πέρας των επαγγελματικών του υποχρεώσεων δεν έχασε χρόνο και ξεκίνησε τις καλοκαιρινές διακοπές μαζί με την οικογένειά του.
Το Σάββατο 15 Ιουλίου, δημοσίευσε στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram μια τρυφερή φωτογραφία από την παραλία όπου δίνει ένα φιλί στον μικρό του γιο.
Κλείσιμο
«Στις κουφάλες αντίο και τους δήθεν καλούς. Ένα γιο για του μάγκες που με τις ατάκες τους φέρνουν σεισμούς. Μην το βάζετε κάτω τ’ ακούς, γιατί αλλιώς θα χαθούμε μ’ αυτούς», έγραψε στην λεζάντα όπου παραπέμπει σε στίχους τραγουδιού των Χατζηφραγκέτα.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.