Ο Αρης Σερβετάλης ήταν ένας από τους αυτούς που βρέθηκαν στην Επίδαυρο για την παρακολούθηση της πολυσυζητημένης θεατρικής παράστασης, «Μήδεια», μαζί με τη σύζυγό του, Έφη Μπίρμπα.
Ο ηθοποιός απαθανατίστηκε, μετά το τέλος της παράστασης, στα παρασκήνια για να συγχαρεί μαζί με τη γυναίκα του τους συναδέλφους τους.
Δείτε τις φωτογραφίες
Κλείσιμο
Η Εφη Μπίρμπα, που είναι εικαστικός και σκηνοθέτρια και ο Αρης Σερβετάλης παντρεύτηκαν το 2009.
Το ζευγάρι έχει συνεργαστεί πάνω από μία φορές στο παρελθόν, παρόλα αυτά είναι χαμηλών τόνων και κρατά την προσωπική του ζωή μακριά από τη δημοσιότητα.
«Γνωριστήκαμε σε ένα καφέ που δούλευε η Έφη. Μπαίνοντας μέσα συνέβη αυτό που λες "ζαυλαμάς" και για τους δύο», είχε δηλώσει ο Άρης Σερβετάλης σε συνέντευξή του στην εκπομπή «Κυψέλη».
Αναφερόμενοι στην καθημερινότητά τους, το ζευγάρι είχε πει: «Όλη η καθημερινότητα είναι ένας αγώνας, περνάς δύσκολες στιγμές και περνάς και όμορφες στιγμές. Σε ένα αγώνισμα δεν είναι όλα όμορφα, περνάς την επίπονη διαδικασία της προπόνησης, υπάρχει η ήττα, δεν είναι καλά τα αποτελέσματα, τραυματισμοί, αλλά έρχονται και τα στεφάνια».
Η MINOAN LINES προσφέρει πλέον καθημερινές προσεγγίσεις από και προς το λιμάνι του Αδάμαντα σε μόλις 3 ώρες και 50 λεπτά, συνδέοντας το νησί απευθείας με τον Πειραιά και το Ηράκλειο Κρήτης.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.