Tα γενέθλιά του έχει σήμερα ο Λάκης Γαβαλάς και κλείνει τα 71 του χρόνια.
Ο γνωστός σχεδιαστής μοιράστηκε την ευχάριστη είδηση με το κοινό του μέσα από τον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram.
Ο ίδιος είναι ιδιαίτερα ενεργός στα social media και συχνά, δημοσιεύει υλικό από τη ζωή και την καριέρα του στον προσωπικό του λογαριασμό.
Αυτή τη φορά, ανάρτησε μία φωτογραφία του από το παρελθόν, όταν ήταν ακόμα παιδί. Στη λεζάντα της δημοσίευσής του εξήγησε πόσο ευγνώμων νιώθει από τις εμπειρίες της ζωής του, ενώ ευχαρίστησε επίσης, τους ανθρώπους που είναι δίπλα του.
Κλείσιμο
Συγκεκριμένα, έγραψε: «Good evening world🙏🏼♥️‼️💎 Ανήμερα της μεταμόρφωσης του Σωτήρος η κυρα Τζοβάννα φέρνει στον κόσμο τον 5κιλο Απόστολο Δ. Γαβαλά.. ‼️🙏🏼♥️😇 Σήμερα μετά από 7 δεκαετίες και βάλε ο μικρός Λάκης μεγάλωσε διέπρεπε ανέβηκε κατέβηκε ξανανέβηκε με αποτέλεσμα υπέροχων Γλουτιαίων και μηριαίων μυών😂 Σβήνω λοιπόν 71 κεράκια αλλά δεν σβήνω κανένα από τα υπέροχα χρόνια μου γεμάτα εμπειρία χαρές λύπες έρωτες φίλους υλικά και ψυχικά αγαθά και σεβασμό στην ύπαρξη μου και στους γύρω μου.. Ευχαριστώ την οικογένεια μου τους φίλους και συνεργάτες μου που κάνουν την ζωή μου να είναι σπουδαία..»
Η MINOAN LINES προσφέρει πλέον καθημερινές προσεγγίσεις από και προς το λιμάνι του Αδάμαντα σε μόλις 3 ώρες και 50 λεπτά, συνδέοντας το νησί απευθείας με τον Πειραιά και το Ηράκλειο Κρήτης.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.