Μία σπάνια φωτογραφία με τον γιο της ανέβασε στο Instagram της η Ελένη Φουρέιρα.
Με αφορμή τη συμπλήρωση έξι μηνών από τη μέρα που ήρθε στη ζωή το πρώτο της παιδί με τον Αλμπέρτο Μποτία, η τραγουδίστρια μοιράστηκε με τους 1,3 εκατομμύριο ακολούθους της, ένα κοινό τους στιγμιότυπο.
Μητέρα και γιος ποζάρουν μαζί στον φωτογραφικό φακό. με την Ελένη Φουρέιρα να μην δείχνει το πρόσωπο του γιου της. Στη λεζάντα της ανάρτησής της, έγραψε: «Οι καλύτεροι 6 μήνες της ζωής μου».
Η ίδια φορά ένα λευκό φουσκωτό μίνι φόρεμα, ψηλές μπότες και γυαλιά ηλίου σε χρυσαφί χρώμα.
Κλείσιμο
Η φωτογραφία τους απέσπασε πάνω από 80.000 likes μέσα σε λίγες μόνο ώρες.
Τις προάλλες και πιο συγκεκριμένα, τη Δευτέρα 31 Ιουλίου, η τραγουδίστρια ανέβασε ένα ακόμη σχετικό κλιπ. Αυτή τη φορά, καταγράφει με την κάμερα του κινητού της το μωρό, από την ώρα που κάθεται σε ένα ειδικό καρεκλάκι και γελά.
Αντί για σχόλιο στο βίντεο, η Ελένη Φουρέιρα πρόσθεσε ένα emoji φάτσας που λιώνει.
Δείτε το βίντεο
Νωρίτερα, στα μέσα Ιουλίου η Ελένη Φουρέιρα ανέβασε ένα ακόμη στιγμιότυπο με το μωρό, στο οποίο είναι μαζί με τον γιο της και παίζουν στην πισίνα.
Όλα όσα πρέπει να κάνουμε για να παραμείνουμε ενυδατωμένοι και ασφαλείς όταν οι θερμοκρασίες είναι ιδιαίτερα αυξημένες – Η σημασία της ποιότητας του νερού.
Η δεύτερη κατά σειρά δράση του φετινού προγράμματος (2024) πραγματοποιήθηκε μεταξύ 21 και 24 Ιουνίου στη Σαντορίνη, συγκεντρώνοντας από ακτές και βυθούς το διόλου ευκαταφρόνητο μέγεθος των 306,5 κιλών απορριμμάτων.
Το στρατηγικό πλάνο της Coca-Cola Τρία Έψιλον βασίζεται στον ψηφιακό και τεχνολογικό μετασχηματισμό, και στοχεύει στη βιωσιμότητα και την ενίσχυση της κοινωνίας.