Ο Λεωνίδας Κουτσόπουλος απολαμβάνει τον χρόνο του ως πατέρας και το δείχνει με τις αναρτήσεις που κάνει στον λογαριασμό του στο Instagram.
Ο γνωστός σεφ απέκτησε πριν από 11 μήνες τον γιο του, τον οποίο μοιράζεται με τη σύντροφό του.
Ο σεφ - παρουσιαστής βρίσκεται αυτή τη στιγμή στην Αθήνα, καθώς προετοιμάζεται για την παρουσίαση της εκπομπής «Φάρμα».
Το βράδυ της Κυριακής 20 Αυγούστου, ο Λεωνίδας Κουτσόπουλος αποφάσισε να κάνει μια βόλτα στους ήσυχους δρόμους του κέντρου της Αθήνας με τον 11 μηνών γιο του, από όπου ανέβασε μια φωτογραφία γράφοντας στη λεζάντα: «Athens by night («Η Αθήνα τη νύχτα)».
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.