Μιχάλης Ιατρόπουλος: Η σπάνια φωτογραφία με τον γιο του και οι ευχές για τη γιορτή του
Ο ηθοποιός έκανε μια ξεχωριστή ανάρτηση, με αφορμή τη γιορτή του γιου του, Αλέξανδρου - «Είμαι πάντα εδώ για ένα σπάνιο πλάσμα σάν εσένα» γράφει μεταξύ άλλων
Ο γιος τουΜιχάλη Ιατρόπουλου έχει την ονομαστική του εορτή και ο ηθοποιός έκανε μια ανάρτηση αφιερωμένη σε εκείνον.
Ο ηθοποιός προστατεύει γενικά, τον γιο του από τα φώτα της δημοσιότητας και σπάνια μοιράζεται φωτογραφίες του στα social media.
Αυτή τη φορά ωστόσο, θέλησε να του ευχηθεί δημόσια με μία ανάρτηση στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram.
Σε αυτή, δημοσίευσε ένα κοινό τους στιγμιότυπο, με τον ίδιο να κοιτά τον γιο του, ενώ εκείνος χαμογελά πλατιά στον φακό.
Κλείσιμο
Στη λεζάντα της δημοσίευσής του, ο Μιχάλης Ιατρόπουλος έγραψε: «Χρόνια πολλά Αλέξανδρε. Γιε μου αγαπημένε να είσαι πάντα δυνατός αυθεντικός χαρούμενος και περήφανος. Όλα τά καλά μαζί σου αστέρι μου. Είμαι πάντα εδώ για ένα σπάνιο πλάσμα σάν εσένα. Σε αγαπώ».
Η MINOAN LINES προσφέρει πλέον καθημερινές προσεγγίσεις από και προς το λιμάνι του Αδάμαντα σε μόλις 3 ώρες και 50 λεπτά, συνδέοντας το νησί απευθείας με τον Πειραιά και το Ηράκλειο Κρήτης.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.