Το ζευγάρι παντρεύτηκε με θρησκευτικό γάμο σε μια τελετή που πραγματοποιήθηκε στα Καλύβια της Αττικής.
Οι δυο τους είναι μαζί σχεδόν 12 χρόνια και πριν από δύο χρόνια υποδέχτηκαν τον γιο τους.
Όπως φαίνεται στο βίντεο που ανέβασε ο Μάνος Ιωάννου στον λογαριασμό του στο Instagram, κουμπάροι ήταν η Σμαράγδα Καρύδη, ο Θοδωρής Αθερίδης και ο Μιχάλης Μαρίνος.
Κλείσιμο
Στον γάμο παρευρέθηκαν μέλη από το καστ της σειράς «Έλα στη Θέση μου» αλλά και από τη σειρά «Ο Παράδεισος των Κυριών», στην οποία η ηθοποιός πρωταγωνιστεί φέτος για δεύτερη σεζόν.
«Είναι κούκλος, πολύ καλό παιδί, έξυπνος. Έχει όλα τα καλά του Θεού. Ο σύντροφός μου χαίρεται όταν μου κάνουν κομπλιμέντα. Δεν υπήρξε ποτέ ζήλια μεταξύ μας. Είναι πολύ ισορροπημένα τα πράγματα. Είμαστε πολύ καλά. Νιώθω πολύ ευτυχισμένη. Η ζωή μας είναι ισορροπημένη. Όταν είσαι με έναν άνθρωπο και ξέρεις γιατί είσαι μαζί του, όλα τα άλλα είναι πολύ μικρά. Ο Στράτος δε ζηλεύει στις ερωτικές σκηνές στο σήριαλ. Μπορεί μάλιστα να μου έλεγε, εδώ δεν ήσουν καλή. Δεν έχω κοιτάξει το κινητό του ποτέ. Αλλά έχω ρωτήσει ποιος είναι;», είχε εξομολογηθεί η γνωστή ηθοποιός για τον άντρα της ζωής της.
Η Tetra Pak, παγκόσμιος ηγέτης στον τομέα της επεξεργασίας και συσκευασίας τροφίμων, φέρνει την καινοτομία στο επίκεντρο της στρατηγικής της. Με πάνω από 70 χρόνια εμπειρίας, διατηρεί τη δέσμευσή της να εξασφαλίσει την ασφάλεια των τροφίμων, των ανθρώπων και του πλανήτη
Η KAFEA TERRA και ο καφές Dimello στηρίζουν την αθλήτρια κολύμβησης ώστε να προετοιμαστεί κατάλληλα για τη μεγάλη στιγμή του αγώνα και να πραγματοποιήσει το όνειρο της