Με έναν διαφορετικό τρόπο έκανε είσοδο η Φαίη Σκορδά στο πλατό, για την σημερινή της εκπομπή. Η παρουσιάστρια μπήκε στο πλατό του «Fay’s Time», κρατώντας μικρόφωνο στο χέρι της.
Υπό τους ήχους του «Ξανά Μανά» της Άννας Βίσση, η Φαίη Σκορδά ξεκίνησε να λέει το τραγούδι, έχοντας αλλάξει λίγο τους στίχους, προκειμένου να αναφερθεί στους συνεργάτες της, τους οποίους και πλησίασε για να χορέψουν μαζί.
Πλησίασε ακόμη, τον Δημήτρη Σκαρμούτσο που καθόταν πίσω από τον πάγκο της κουζίνας του πλατό και της χαμογέλασε. Αφού αφιέρωσε το σόου της στον Νίκο Μουτσινά, ευχαρίστησε στη συνέχεια, όσους της έστειλαν ευχές για την ονομαστική της εορτή.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.