My Style Rocks - Σοφία Χατζηπαντελή: «Είμαι η πιο άσχημη Barbie»
«Όταν ήμουν μικρή κι είχα Barbie, δεν ήθελα να είναι όμορφες» εξηγεί το μοντέλο
Το θέμα στο σημερινό επεισόδιο του «My Style Rocks» δεν είναι άλλο, από τη «Barbie», με αφορμή την ταινία με την Μάργκοτ Ρόμπι, η οποία έχει «σπάσει» τα ταμεία παγκοσμίως.
Οι παίκτριες κλήθηκαν να παρουσιάσουν τη δική τους εκδοχή για τη διάσημη κούκλα, με την καθεμία να επιλέγει διαφορετικά λουκ, ανάλογα με το κόνσεπτ που επέλεξαν.
Λίγο πριν την έναρξη του επεισοδίου, στο πλατό μπήκε η Σοφία Χατζηπαντελή. Ντυμένη στα μαύρα, με δερμάτινο κολάν και παρόμοιο μπούστο, δήλωσε πως η δική της εκδοχή είναι «η πιο άσχημη Barbie».
Glomex Player(40599w16ki4e70hs, v-cvlyisb9twl5)
Κλείσιμο
«Εσύ ποια Barbie είσαι;» τη ρώτησε η Κατερίνα Καραβάτου, με το μοντέλο και κριτή να απαντά: «Είμαι η πιο άσχημη Barbie».
Όπως εξήγησε στη συνέχεια, επέλεξε αυτό το κόνσεπτ, γιατί από μικρή δεν της άρεσαν οι «τέλειες» Barbie που υπήρχαν στην αγορά, οπότε η ίδια μεταμόρφωνε τις κούκλες της.
«Όταν ήμουν μικρή κι είχα Barbie, δεν ήθελα να είναι όμορφες. Τις κούρευα, ξύριζα τα μαλλιά τους, τους έκοβα τα πόδια. Εγώ αυτό έβρισκα όμορφο. Να τις κάνω άσχημες», δήλωσε.
Η MINOAN LINES προσφέρει πλέον καθημερινές προσεγγίσεις από και προς το λιμάνι του Αδάμαντα σε μόλις 3 ώρες και 50 λεπτά, συνδέοντας το νησί απευθείας με τον Πειραιά και το Ηράκλειο Κρήτης.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.