Ο γνωστός make-up artist θέλησε να ευχηθεί δημόσια στην κόρη του, κάνοντας μία ανάρτηση στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram.
Ειδικότερα, ο Παντελής Τουτουντζής δημοσίευσε μία φωτογραφία, στην οποία ποζάρει αγκαλιά με την κόρη του, ενώ της δίνει ένα φιλί στο μάγουλο.
«Happy birthday to my princess. Πριν 4 χρόνια σαν σήμερα ήρθες στη ζωή μας και την γέμισες με νεραιδόσκονη!!!!! Σε αγαπάμε πριγκίπισσα μου με όλη μας την ψυχή», έγραψε στη λεζάντα της ανάρτησης.
Η MINOAN LINES προσφέρει πλέον καθημερινές προσεγγίσεις από και προς το λιμάνι του Αδάμαντα σε μόλις 3 ώρες και 50 λεπτά, συνδέοντας το νησί απευθείας με τον Πειραιά και το Ηράκλειο Κρήτης.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.