Ο Ιωάννης Απέργης έγινε για δεύτερη φορά πατέρας πριν λίγες ημέρες.
Η σύζυγος του ηθοποιού, Κατερίνα Νικόδημα έφερε στον κόσμο ένα υγιέστατο αγοράκι, με το ζευγάρι να πλέει σε πελάγη ευτυχίας.
Ο Ιωάννης Απέργης έκανε μάλιστα, τις πρώτες του δηλώσεις στην εκπομπή «Breakfast@Star» σχετικά με τη γέννηση του δεύτερου παιδιού του.
«Τη δεύτερη φορά τα ξέρεις όλα πια. Το άγχος έξω από την αίθουσα τοκετού είναι για τη γυναίκα σου και το παιδάκι. Γενικά, το λούζω και του αλλάζω πάνες, τώρα πια το ξέρω. Έχω μεγαλώσει πολλά ανίψια. Τα έχω κρατήσει, τα έχω ταΐσει», είπε χαρακτηριστικά.
Glomex Player(eexbs1jkdkewvzn, v-cvnjtib4d9cp)
Κλείσιμο
Όσο για τον πρώτο του γιο, δήλωσε: «Ο Οδυσσέας μίλησε από πάρα πολύ μικρός. Πλέον, συζητάμε πράγματα. Είναι πάρα πολύ χαρούμενος και κάθε φορά που του λέω ότι σε 2-3 μέρες έρχεται σπίτι ο Ιάσονας, λέει "ναιιι"».
Τέλος, αναφέρθηκε στα επόμενα επαγγελματικά του βήματα. «Τηλεοπτικά έχω δώσει τα χέρια με τον κύριο Ρέππα και ετοιμάζουμε κάτι πάρα πολύ ωραίο. Δεν το κρύβει, απλά δεν μπορώ να πω παραπάνω. Είναι μια πάρα πολύ ωραία κωμωδία. Έχω διαβάσει τα πρώτα επεισόδια και όπως άκουσα, είναι για all star ηθοποιούς», είπε κλείνοντας.
Οκτώ campuses σε όλη τη χώρα, που προσφέρουν περισσότερα από 70 ακαδημαϊκά προγράμματα σπουδών. Υψηλών προδιαγραφών αίθουσες και αμφιθέατρα που δίνουν χώρο στη δημιουργικότητα. Πλήρως εξοπλισμένα εργαστήρια για όλα τα προγράμματα σπουδών. Βιβλιοθήκες με πάνω από 18 χιλιάδες επιστημονικούς τίτλους - αλλά και κορυφαίες αθλητικές υποδομές, χώροι μελέτης και ψυχαγωγίας. Στις υπερσύγχρονες εγκαταστάσεις του Μητροπολιτικού Κολλεγίου διαμορφώνεται το μέλλον της επόμενης γενιάς επιστημόνων και εξειδικευμένων στελεχών της αγοράς.
Η KAFEA TERRA και ο καφές Dimello στηρίζουν την αθλήτρια κολύμβησης ώστε να προετοιμαστεί κατάλληλα για τη μεγάλη στιγμή του αγώνα και να πραγματοποιήσει το όνειρο της
Αποτελεσματική, ολοκληρωμένη και εύκολη διαχείριση των εισπράξεων και της λογιστικοποίησής τους μέσω μιας πρωτοποριακής συνεργασίας της Εθνικής Τράπεζας με τον Όμιλο EPSILON NET