Η τελετή πραγματοποιήθηκε στον Ιερό Ναό Αγίων Ισιδώρων στον Λυκαβηττό με φίλους και συγγενείς να δίνουν το «παρών», αναμέσα τους και η Ειρήνη Κολιδά.
Στον γάμο παρευρέθηκαν και αρκετοί από τους πρώην συμπαίκτες του Ντάνου από το «Survivor», οι οποίοι έδωσαν τις ευχές τους στους νεόνυμφους μέσω των δηλώσεών τους στην κάμερα.
Μία από αυτές που έκαναν δηλώσεις ήταν και η Ειρήνη Κολιδά, η οποία είπε χαρακτηριστικά: «Να είναι πάντα καλά. Με το καλό και το μωράκι τους γιατί από ότι κατάλαβα η Δημητρούλα είναι έγκυος. Να είναι πάντα ευτυχισμένοι. Νομίζω είναι πασιφανές, έχει κοιλίτσα».
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.