Λίγους μήνες αφού ο τραγουδιστής βρέθηκε σε παράσταση της ηθοποιού, στην οποία και έδωσε ένα κόκκινο τριαντάφυλλο, η Ζέτα Μακρυπούλια πήγε στη συναυλία του στον Λυκαβηττό, που πραγματοποιήθηκε πρόσφατα.
Βίντεο από την εκπομπή «Super Κατερίνα» δείχνει την παρουσιάστρια με έναν φίλο της να βρίσκονται ανάμεσα στο πλήθος και να απολαμβάνουν τις επιτυχίες του Μιχάλη Χατζηγιάννη.
Δείτε το κλιπ
Glomex Player(40599w16ki4e70hs, v-cvtkszqzryft)
Η παρουσιάστρια και ηθοποιός, αναδημοσίευσε ένα στιγμιότυπο που είχε αναρτήσει ο φίλος της, Κωνσταντίνος Δέδες, που είναι πρόεδρος της Τεχνόπολης του δήμου Αθηναίων, στο Instagram, από τη στιγμή της συναυλίας.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.